meta, facebook, facebook pixel, meta pixel, facebook ads, meta ads, instagram ads

Sıkça Sorulan Sorular

Size yardımcı olmak için buradayız! Sorunuzun cevabını aşağıda bulamadıysanız, Bize Ulaşın sayfamızdan destek alabilirsiniz.


Davetino, önemli anlarınıza özel web sitesi formatında online davetiye hazırlama ve konuk takip (LCV) uygulamasıdır.

Evet. Güvenliğiniz bizim için çok değerli! Bu nedenle dünyanın en değerli ve güvenli ödeme sistemlerinden biri olan Stripe ile çalışmaktayız. Ödeme bilgileriniz tarafımızca kayıt altında tutulmaz.

Online davetiyelerimiz düğün, nikah, nişan, kına, bekarlığa veda partisi, doğum günü, kurumsal etkinlikler, lansman partisi, galalar, sivil toplum kuruluşlarına ait etkinlikler, sünnet düğünü, öğrenci etkinlikleri, online etkinlikler ve babyshower için kullanılabilir. Kurumsal ve online etkinlikler şirketlere yöneliktir ve fiyatlandırmaları bireysel davetiyelerimizden farklıdır. Fiyatlandırma detayları için tıklayınız.

Etkinlik planlamanızı Davetino’ya taşıyarak dijitalleştirebilirsiniz. Online davetiyelerimizde birbirinden güzel hazır temalara sahip etkinlik sitesi, fotoğraflarınız ve bilgileriniz ile kişiselleştirme özelliği, harita gösterimi ve yol tarifi özelliği, konukların link aracılığıyla davet edilebilmesi, konuk yönetimi ve otomatik etkinlik hatırlatma servisi gibi hizmetler mevcuttur. Davetiye özelliklerimizi incelemek için tıklayınız.

Bireysel davetiyeler için etkinlik siteniz satın aldığınız tarihten itibaren 1 yıl boyunca aktif kalır. Kurumsal davetiyelerde URL'nizin süresi, aktif aylık aboneliğiniz olduğu sürece dolmaz.

Davetiyenizdeki tüm bilgileri Davetiyelerim sayfanızdan, otomatik hatırlatma gönderimi öncesi istediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz. Hatırlatma gönderimi yapıldıktan sonra düzenleme yapılamamaktadır.

Hayır. Daha kalabalık, daha eğlenceli! Küçük ya da büyük tüm etkinlikleriniz için Davetino’yu gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Hayır. Misafirlerin katılım durumu gönderebilmesi için sitemize üye olmasına gerek yok. Misafirlerinizin tüm bilgileri bizimle güvendedir! Misafirleriniz tercih etmedikçe bilgileri tanıtım ve reklam aktivitelerinde kullanılmaz.

Sizin davetiyeniz, sizin kurallarınız! Misafirlerinizin davetiyenize katılım durumunu en geç ne zaman bildirmelerini istiyorsanız bu kuralı katılım durumu formunuza ekleyebilirsiniz. Bu tarihten sonra katılım formunuz kullanıma kapatılır.

İşinizi kolaylaştırabilmek için buradayız! Katılım formunu dolduran misafirinize ait mail adresini ve onunla birlikte gelecek tüm misafirlerin ad, soyad bilgilerini alırız ve bunları Davetiyelerim altında gösteririz. Misafir listenizi dilediğiniz zaman excel olarak bilgisayarınıza ya da mobil cihazınıza indirebilirsiniz.

Misafirlerinizin beraberlerinde kaç kişi getirebileceğini siz seçersiniz.

Kesinlikle! Misafirlerinizin tüm bilgilerini Davetiyelerim sayfanızdan ilgili davetiyenizi seçerek görüntüleyebilirsiniz. Katılım durumlarında bir değişiklik olursa ya da bilgilerinde bir güncelleme gerekirse bu alanı kullanabilirsiniz.

Davetino, size dijital davetiye ve LCV hizmeti dışında, etkinlik tarihini hatırlatma hizmeti de sunar. Etkinlik tarihinize 3 gün kala, LCV formunu doldurup, katılacağını bildiren tüm misafirlerinize e-mail ile otomatik hatırlatma gönderilir.

Hayır. Ne kadar kalabalık o kadar eğlenceli! Küçük ya da büyük tüm etkinlikleriniz için Davetino’yu gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Hayır, daha iyisini yapmaya çalışıyoruz. Davetino olarak web sitesi formatında birbirinden güzel temalara sahip dijital davetiye ve konuk takip hizmeti vermekteyiz.

Kişiye özel davetiye hazırlamıyoruz. Davetino olarak hazır şablonlu, web sitesi formatında etkinlik davetiyesi ve online katılım durumu takip hizmeti vermekteyiz. Tüm süreçler otomatiktir. Davetiyelerimiz giriş yaptığınız bilgilere ve yüklediğiniz fotoğrafa göre eş zamanlı olarak oluşur ve tasarımlarımızda herhangi bir değişiklik yapılamaz.

Hayır. Davetino olarak tüm süreçlerimiz dijitaldir. Davetiyenizde bulunan LCV formu misafirleriniz tarafından dolduruldukça konuk listeniz dolmaktadır. Tarafımızca konuklarınız arama yapılarak LCV alınmamaktadır.

Satın alma tarihinizden itibaren 1 hafta içerisinde Davetino’nun sağladığı hizmetlerden memnun kalmadığınızı düşünürseniz üyeliğinize ait mail adresinizden mail@davetino.com ‘a mail atarak iade talebi oluşturabilir ve geri ödeme alabilirsiniz. İade koşulları sağlandığı takdirde genellikle 5-10 iş günü içerisinde geri ödemeniz gerçekleştirilecektir. Daha fazla bilgi için İade ve İptal Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.