meta, facebook, facebook pixel, meta pixel, facebook ads, meta ads, instagram ads

İade ve İptal Politikası

Son Güncelleme: 2 Ocak 2023

Davetino 'dan satın aldığınız davetiye hizmeti dijital bir üründür ve satın alma işleminiz başarıyla tamamlandığı andan itibaren kullanıma sunulur.

İPTAL VE İADE KOŞULLARI

Satın alma tarihinizden itibaren 1 hafta içerisinde Davetino’nun sağladığı hizmetlerden memnun kalmadığınızı düşünürseniz üyeliğinize ait mail adresinizden mail@davetino.com ‘a mail atarak iade talebi oluşturabilir ve geri ödeme talep edebilirsiniz. İade talebiniz, iade koşulları sağlandığı takdirde işleme alınır. İade talebiniz onaylandıktan sonra sizlere bilgi verilecek ve satın aldığınız hizmet durdurulacaktır.

GERİ ÖDEME VE KREDİ KARTI İTİRAZLARI

İade koşulları sağlandığı ve iadeniz onaylandığı taktirde 5 iş günü içerisinde geri ödemeniz gerçekleştirilecektir. İlgili süre bankanıza ve kredi kartınızı veren kuruluşa bağlı olarak 10 iş günene kadar uzayabilir.

Bankanıza ve kredi kartınızı veren kuruluşa bağlı olarak, müşterilerimiz banka veya kredi kartı şirketiyle bir Davetino ödemesine itiraz etme hakkını saklı tutabilir. Davetino, anlaşmazlığın ayrıntılarını ve hak talebinizi araştıracaktır.

Söz konusu ücretin Davetino tarafından yetkili ve geçerli olduğu kabul edilirse, Davetino bankanıza ve/veya kredi kartı şirketinize yetkilendirilmiş satın alma veya abonelik niyetinizi ve Davetino 'nun Kullanım Koşullarını kabul ettiğinizi gösteren kanıt sunacaktır. Kanıtlar arasında dijital imzanız, IP adresiniz, erişim ve etkinlik günlükleriniz, hesap ekran görüntüleri, etkinlik ayrıntıları, faturalama zaman çizelgesi ve site kullanım analizleri yer alabilir. Davetino, belirli bir ihtilaf talebi için önemli gördüğü diğer kanıtları sunabilir.

Davetino, yetkilendirilmiş bir işleme itiraz edilmesi ve bankanız veya kredi kartı düzenleyiciniz tarafından Davetino 'nun lehine sonuçlanmaması durumunda borçlu olunan parayı tahsil etme hakkını saklı tutar. Davetino, bir kredi kartı anlaşmazlığı nedeniyle değerlendirilen herhangi bir ücret veya cezanın geri ödenmesine ek olarak, borçlu olunan herhangi bir tutar için müşteriden ödeme talep etmeyi seçebilir. Davetino, borçtan kaynaklanan herhangi bir zarar ve/veya yasal ücret için tamamen kendi takdirine bağlı olarak tazminat talep etme hakkını saklı tutar.

Tüm ödeme ve iade işlemleri için Stripe, Inc servisleri kullanılmaktadır.


BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Hizmetlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, aşağıdaki e-posta adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz
Şirket: Funny Company LTD
Şirket No: 14315600
Adres: 284 Chase Road, A Block 2nd Floor, London, England, N14 6HF
E-posta: mail@davetino.com