davetiye

Hakkımızda

Funny Company, 24 Ağustos 2022 tarihinde Londra'da kurulmuştur. Funny Company şirketine bağlı Davetino markası, etkinlik süreçlerini dijitalleştirmeyi ve etkinlik yönetimini kolaylaştırmayı amaçlar. Genç ve yetenekli ekibimizin yaratıcılığı, heyecanı ve yenilikçiliği sayesinde dünya çapında milyonlarca kişiye ulaşma hedefindeyiz.

Davetino düğün, nikah, nişan, kına, bekarlığa veda partisi, doğum günü, kurumsal etkinlikler, lansman partisi, galalar, kâr amacı gütmeyen bağış etkinlikleri, sünnet düğünü, baby shower ve çok daha fazlası için kullanılabilir. Yeni nesil davetiye Davetino, tüm etkinlikleriniz için sıra dışı ve çevre dostu bir seçenektir. Hizmetimiz, pratik bir şekilde kişiselleştirilmiş davetiye oluşturmanızı, konuklarınızı davet etmenizi, katılım durumu takibi yapmanızı (LCV) ve konuk listesini yönetmenizi sağlar.

Geleneksel davetiyelerden daha ekonomik, hızlı ve yenilikçidir. Bir yandan unutulmaz bir davetiyeye sahip olurken diğer yandan zamandan kazanırsınız. Tek tek elden davetiye teslim etmenize, insanları arayıp katılım durumu öğrenmenize gerek kalmaz. Üstelik sizin ve konuklarınızın tüm verileri bizimle güvendedir.

Özel günlerinizde mutluluğunuzu paylaşmak ve işinizi kolaylaştırmak için buradayız.