meta, facebook, facebook pixel, meta pixel, facebook ads, meta ads, instagram ads

Nasıl Çalışır?

Davetino ile davetiye oluşturmak ve konukların katılım durumunu takip etmek artık çok kolay. Sadece 4 adımda online etkinlik davetiyenizi oluşturun ve konuklarınızı davet etmeye başlayın!

davetiye nedir? davetino nasıl çalışır? online davetiye için doğru adres, davetino davetiye hizmeti
1

Davetiyenizi Oluşturun

Davetino’ya üye olun. Etkinlik kategorinizi ve en beğendiğiniz davetiye temasını seçin. Fotoğraflarınız ve bilgileriniz ile size özel davetiyenizi kişiselleştirin.

2

Önizleyin ve Satın Alın

Dakikalar içerisinde kişiselleştirdiğiniz davetiyenizi satın almadan önce görüntüleyin ve yayına almak için satın alma işlemini gerçekleştirin. Unutmayın, davetiyenizdeki her şeyi dilediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz.

3

Konuklarınızı Davet Edin

Davetiyenizi, Davetiyelerim ekranında davetiye görselinizin sağ üstünde yer alan Paylaş tuşunu kullanarak ya da etkinlik sitenizin linkini kopyalayarak dilediğiniz platform üzerinden (WhatsApp, SMS, sosyal medya vb.) konuklarınızla paylaşabilirsiniz.

Konuklarınızı hızlı bir şekilde davet edin. Kimse habersiz kalmasın!
4

Konuk Listenizi Yönetin

Konuklarınız, davetiyenizdeki katılım formunu doldurdukça tüm bilgileri Davetiyelerim bölümündeki katılımcı listenize eklenir. Böylelikle konuklarınızın katılım durumlarını takip edebilirsiniz. Konuk listenizdeki katılımcı bilgilerini ihtiyaç halinde düzenleyebilirsiniz. Katılımcı listenizi dilediğiniz zaman excel olarak bilgisayarınıza ya da mobil cihazınıza indirebilirsiniz.