Nasıl Çalışır?

Davetino ile davetiye oluşturmak ve konukların katılım durumunu takip etmek artık çok kolay. Sadece 4 adımda online etkinlik davetiyenizi oluşturun ve konuklarınızı davet etmeye başlayın!

davetiye oluştur

1. Davetiye Oluşturma

Davetino’ya üye olun. Etkinlik kategorinizi ve en beğendiğiniz davetiye temasını seçin. Fotoğraflarınız ve bilgileriniz ile size özel davetiyenizi kişiselleştirin. Kullanmak istediğiniz ek özellikleri (SMS ile hatırlatma vb.) bu adımda seçebilirsiniz.

davetiye satın al

2. Önizleme ve Satın Alma

Dakikalar içerisinde kişiselleştirdiğiniz davetiyenizi satın almadan önce görüntüleyin ve yayına almak için satın alma işlemini gerçekleştirin. Unutmayın, davetiyenizdeki her şeyi dilediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz.

konuklarını davet et

3. Konukların Davet Edilmesi

Konuklarınızı davet etmenin iki kolay yolu var. Etkinlik sitenizin linkini kopyalayarak konuklarınız ile dilediğiniz platform üzerinden (WhatsApp, SMS, sosyal medya vb.) kendiniz paylaşabilirsiniz. Dilerseniz de Davetiyelerim bölümünden konuklarınızın e-posta adreslerini girerek ya da excel listenizi yükleyerek onları etkinliğinize davet edebilirsiniz. (Çok yakında!)

konuklarını yönet

4. Konuk Yönetimi (LCV)

Konuklarınız, davetiyenizdeki katılım formunu doldurdukça tüm bilgileri Davetiyelerim bölümündeki katılımcı listenize eklenir. Böylelikle konuklarınızın katılım durumlarını takip edebilirsiniz. Konuk listenize misafir ekleme çıkarma yapabilir, ihtiyaç halinde bilgileri düzenleyebilirsiniz. Katılımcı listenizi dilediğiniz zaman excel olarak bilgisayarınıza ya da mobil cihazınıza indirebilirsiniz.