nikah davetiyesi, en güzel nikah davetiyesi, en popüler nikah davetiyesi, ucuz nikah davetiyesi, ekonomik nikah davetiyesi, nikah davetiyesi, nıkah davetiye, nikah davetiye

Nikah Davetiyesi

Nikah daveti Davetino ile artık çok daha kolay!

Nikahınıza kaç kişinin geleceğini hızlı ve kolay bir şekilde öğrenmek ister misiniz? Bunun için herkesi aramanıza ya da elden davetiye vermenize artık gerek yok. Şık ve yenilikçi online nikah davetiyenizi hızlıca oluşturun, konuklarınızı davet edin. Mutluluğa ilk imzayı bizimle atın.

floral davetiye, renkli davetiye, çiçekli davetiye, çiçekli düğün davetiyesi
etkinlik programı, etkinlik geri sayım sayacı, davetiye programı, davetiye detayları

Birçok harika özellik ile hayatınızı kolaylaştırmaya geldik!

Davetino ile nikah davetiyesi hazırlamak çok kolay!

  • Birbirinden güzel davetiye temaları
  • Size özel web sitesi linki (ece-berk.davetino.com)
  • Fotoğraf yükleyerek davetiyenizi kişiselleştirme
  • Heyecanı verici etkinlik günü geri sayım aracı
  • Etkinlik konumu, harita gösterimi ve navigasyon ile yol tarifi
  • Konuk katılım durumu takibi (LCV) ve konuk listesi yönetimi
  • Konuklarınıza e-posta yolu ile otomatik etkinlik hatırlatması

Nikah nedir?

Davetiye, özel günlerinizi nerede ve ne zaman kutlayacağınızı sevdiklerinize bildirmek ve onları bu kutlamaya çağırabilmek için kullanılan bir aracıdır. Davetiyeler düğün davetiyesi, nişan davetiyesi ve nikah davetiyesi gibi birçok etkinlik için sıklıkla kullanılır. Özellikle günümüzde etkinlikleriniz için işinizi oldukça kolaylaştıran etkili bir çağrıdır. Etkinlik temasına ve organizasyon içeriğine göre değişiklik gösterir. Örnek vermek gerekirse, düğün davetiyesi evlenecek çiftlerin tercihlerine göre kişiselleştirilir ve düğün temasına göre çeşitlendirilir. Düğün davetiyesi farklı farklı tasarımlara sahiptir. Davetiyeler artık basılı davetiye ve online davetiye olmak üzere iki çeşit olarak oluşturulabilir. Kağıt davetiyede baskı adedi, kağıt kalınlığı, zarf, kargolama ücreti gibi fiyatı etkileyen birçok etken bulunurken online davetiye çok daha ekonomiktir. Online davetiyeyi cep telefonunuz ya da bilgisayarınız kullanılarak 5 dakika gibi kısa bir sürede hazırlanır. Davetiyenizin site linkini Whatsapp, SMS ve mail kullanılarak misafirlerinize gönderebilirsiniz. Hazırlanan düğün davetiyesinde mutlaka gelin ve damadın ismi, düğün yeri, düğün adresi ve düğün tarihi yer almalıdır. Bunlara ek olarak gelin ve damat adayının aile isimleri de yer alabilir.

Nikah davetiyesi nedir?

Evlilik hazırlığındaki çiftler için en önemli şeylerden biri düğün davetiyesidir. Düğünden geri kalacak en değerli anı düğün fotoğrafları ve düğün davetiyesidir. Akıllarda yer eden, farklı davetiyeler daha çok hatırlanır. Benlikten bizliğe geçerken misafirlerinize düğününüz hakkında ilk izlenimi verecek şeydir düğün davetiyesi. Yeni hayatınıza başlarken, mutluluğunuzu paylaşmak için hazırlandığınız o özel güne, misafirlerinizi davet edebilmek için alışagelmiş kağıt davetiye yerine online düğün davetiyesi ile ilerlemek çok daha eğlenceli olacaktır. En sevilen davetiye modelleri göre oluşturulan eşsiz temalar ile davetiyeler artık çok daha güzel. Düğün davetiyesi, nikah davetiyesi ve nişan davetiyesi için kullanabileceğiniz davetiyeler ile misafirlerinize kolay bir şekilde “Düğüne katılacak mısın?” formu iletebilir ve hızlı bir şekilde katılım durumlarının takip edebilirsiniz. Üstelik Davetino ile katılım durumunda değişiklik olan misafirlerinizin bilgilerini kolayca güncelleyebilirsiniz. Düğün davetiyesinde masraf oluşturacak kişi sayısı ve buna bağlı kargo ve baskı maliyetleri online düğün davetiyesi hizmetimizde yoktur. Dilediğiniz kadar kişiye, hızlı bir şekilde ulaştırabilirsiniz. Üstelik hepsinin ücreti aynıdır.

Popüler nikah davetiyesi örnekleri nelerdir?

Hazırlamış olduğunuz düğün davetiyesinin tarzınızı yansıtması şüphesiz ki çok önemli. En trend düğün davetiyelerine bakacak olursak birçok farklı tarzda davetiye olduğunu görüyoruz. Retro davetiye modelleri, modern davetiye modelleri, vintage davetiye modelleri, çiçek desenli davetiye modelleri, minimal davetiye modelleri gibi her zevke hitap eden düğün davetiyesi bulmak mümkün. Özellikle son zamanlarda en çok ilgi çeken, popüler davetiye modelleri sade davetiye ve minimal davetiye modelleri. Her sezon yeni ve farklı tasarımlar ortaya çıksa da sade düğün davetiyesi ve minimal düğün davetiyesi her sezon revaçtadır. Son yıllarda giyim ve müzik gibi birçok sektörde geçmişe dönüş yaşandığı gibi davetiye modellerinde de geçmişe dönüş yaşanıyor ve retro düğün davetiyesi ortaya çıkıyor. Farklılık isteyenler retro davetiye modelleri ya da vintage davetiye modelleri arasından en beğendiğini seçiyor. Bu düğün davetiyesi modellerine ek olarak hiç eskimeyen, her zaman popüler olan ve yeni sezonda ön planda olan davetiyelerden bir diğeri de minimalist düğün davetiyesidir. Sadelik ve modern bir bakış açısı ile hazırlanan bu düğün davetiyesi aynı zamanda dikkat çekmeli ve şık olmalıdır. Unutmayın, hangi tarz davetiye modeli seçerseniz seçin en önemli kısım sizi yansıtması, yani kişiliğinizi çift olarak göstermesidir. Neticede davetiyeler, misafirlerinizin etkinliğiniz ile ilgili göreceği ve etkinliğinizi kafalarında canlandıracağı ilk detaydır. En trend düğün davetiyesi Davetino 'da!

Nikah davetiyesi nasıl hazırlanmalıdır?

Düğün davetiyesi, nişan davetiyesi ve nikah davetiyesi gibi önemli etkinlik davetiyelerinin konuklara ne zaman iletileceği davetiyenin kendisi kadar önemlidir. Konuklarınıza davetiyenizi çok erken gönderirseniz ve not etmeyi unuturlarsa günlük hayatın koşturmacasında etkinliğiniz akıllarından uçup gidebilir. Eğer davetiyenizi konuklarınıza çok geç gönderirseniz bu sefer de ajandalarında yer edinmekte zorlanabilirsiniz. “Peki ne zaman göndermeliyiz?” dediğinizi duyar gibiyiz. Bir düğün davetiyesi gönderimi için en ideal zamanlama düğününüzden 2 ay öncesi olarak düşünülebilir. Düğün davetiyenizi 2 ay önce gönderdiğinizde konuklarınızın katılım durumunu öğrenmek için, ajandalarında yer edinmek için ve masa düzeninizi hazırlamak için yeterli bir süreniz olmuş olur. İster kağıt davetiye kullanın, ister online davetiye kullanın, unutmayın, etkinliğinize 2 ay kala davetiyeler konuklara iletilmiş olmalıdır! Online davetiye hazırlayıp göndermenin en iyi avantajlarından biri farklı şehirlerde ya da ülkelerde yaşayan konuklarınıza davetiyelerinizi iletmek için bir kargo, posta kullanmanıza gerek kalmaz. Bu da size ve onlara yine zamandan kazandırmış olur. Düğününüze, nişanınıza ya da nikahınıza 1 ay kala konuklarınızın katılım durumlarını öğrenmiş olmalısınız ve kişi sayınızı netleştirmelisiniz. Çünkü düğün mekanı sizden katılımcı listesi ve kişi sayısını haber vermenizi bekliyor olacak. Kişi sayısı yemek ve içecek maliyetiniz için de önemli olduğu için doğru katılımcı sayısını iletmelisiniz.